Ландшафтний дизайн як явище

Кількість тих, хто мріє про власний заміському будиночку, з кожним роком стає все більше. Вдосталь насолодившись видами заводських труб, ми починаємо мріяти опинитися в такому віддаленому місці, де кількість проїжджаючих поруч машин можна порахувати на пальцях однієї руки. Міський житель мріє про доглянутому вигляді власних заміських соток.

 

Суть професії ландшафтного дизайнера полягає в тому, щоб без особливих матеріальних витрат і на основі наявної в розпорядженні землі і інструментів, створити такий проект, в якому буде зручно жити власнику ділянки. Висока майстерність ландшафтного дизайнера дозволяє зробити будинок і господарські споруди частиною навколишнього живої природи.

 

Розглянемо простий приклад. Візьмемо звичайну ялину. Ми звикли бачити це колюче деревце в лісі. Але воно неймовірно затишно виглядає на власній ділянці. Ялина можна посадити уздовж забору, тим самим створити додаткове укриття вашої ділянки і красиве живу огорожу. Фотографії їли, вартість їли сьогодні можна дізнатися на сайтах не виходячи з дому. Ось вам і простий, і в той же час елегантний приклад ландшафтного дизайну.

 

Змінити зовнішній вигляд земельної ділянки можна власними силами. На спеціалізованих ресурсах в Інтернеті вистачає матеріалів, докладно описують хід того чи іншого процесу. Приступаючи до абсолютно нової для себе роботі, високих результатів очікувати навряд чи доводиться. Ландшафтний дизайнер повинен не тільки знати на пам’ять сотні різних рослин, він повинен розуміти структуру ґрунту, розбиратися в екології місцевості.

 

Як сучасне явище ландшафтний дизайн з’явився в Західній Європі на початку минулого століття. Розуміючи, що зростання промисловості незабаром поглине останні ділянки живої природи, ентузіасти стали придумувати шляхи виходу з цього глухого кута.

 

Сьогоднішній ландшафтний дизайн, пройшовши деякі етапи свого розвитку, поділяються не лише напрямками, а й регіональними школами. Звертаючись за допомогою до необхідного Вам спеціаліста, не забудьте уточнити його досвід роботи в даній сфері, ознайомтеся з виконаними перш замовленнями. Перед початком робіт на землі опишіть кінцевий результат, як Ви його бачите.