Венеціанська штукатурка — думаєте це складно?
Венеціанська штукатурка це не тільки красиво, але і дуже практично! Серед основних її переваг дуже важливими є довговічність, відмінна протекція будівельних матеріалів від зовнішніх руйнівних впливів, пасивність до горіння. Крім того, вона по праву вважається одним з кращих способів декорування поверхонь. Вона має ефект приголомшливої виразності і в більшості випадків є унікальною, тому що залежить повністю від ваших смаків і бажань.

 

Всім хто хоче прикрасити своє житло ексклюзивним візерунком, виконаним на вищому рівні, без найменших погрішностей, безумовно, краще звернутися за допомогою до професійних майстрів.  Але найпростіший метод обробки поверхні венеціанською штукатуркою може спробувати самостійно осилити і дилетант за допомогою літератури і інтернет курсів.

 

Багато корисної інформації по оформленню інтер’єрів можна знайти на англомовних сайтах. Якщо власних знань іноземної мови не вистачає, то можна звернутися до послуг перекладача. Наприклад в Києві працюють бюро перекладів, де працюють фахові перекладачі з англійської і інших іноземних мов. Це може бути переклад любої складності і призначення — і  важливі документи, наприклад перевод справки об отсутствии судимости і любі тексти, які можуть бути важливі для замовників.

 

Перед початком роботи вам буде потрібно озброїтися наполегливістю, старанністю, також підготувати ганчірку, шпатель, віск і наждак. Озброївшись усім необхідним, займіться підготовкою стіни, що обробляється вами (або будь — якої іншої поверхні). Для того що б венеціанська штукатурка виглядала по — справжньому вражаюче, вам доведеться гарненько попітніти над ідеальним вирівнюванням стін і їх грунтовці. Лише на бездоганно рівній і ретельно очищеній поверхні можна починати роботу.

 

Після того, як прогрунтована поверхня висохла, можна приступати безпосередньо до накладення венеціанської штукатурки. Залежно від вашого смаку і бажання, її можна накладати від п’яти, до десяти шарів. Виконується цей процес не поспішаючи, накладаючи шпателем акуратні штрихи по поверхні. Але не варто поспішати, і забувати, що перед тим, як нанести наступний шар, необхідно дочекатися, що б попередній остаточно висох, і потім видалити на ньому все отримані нерівності.

 

Нижній шар — це база. Він накладається на поверхню з метою повного, остаточного вирівнювання оброблюваної поверхні. Надійніше за все, буде якщо ви виставите маячки, і будете орієнтуватися по ним. Так ви досягнете максимально рівній поверхні. Всі інші, верхні шари, накладають, використовуючи гнучкі шпателі — скребки. Слідкуйте за тим, що б кожний накладений нижче фрагмент, не пересікався з верхнім. Саме так ви досягнете унікальних візерунків. Потім візьміть приготований раніше наждак (наждачний папір), і очистіть висохлі шари. Між іншим — цікаво дізнатися, що такий метод декорування використовують не тільки для інтер»єрів, тепер в моду заходить новинка веницианская покраска авто https://www.11a.kiev.ua/rixtovka-avto-kiev-ceny/ коли візерунки наносяться в спеціалізованих майстернях на автомобільний кузов.

 

Ну, а ми поверемося до роботи на стінах — поверх всіх шарів нанесіть захисне покриття. Найкраще, використовувати для цього бджолиний віск. Скористайтеся цією оригінальною технікою, і ви безсумнівно зможете здивувати всіх своїх гостей, родичів і близьких. Венеціанська штукатурка обов’язково додасть вашому житлу витонченості та унікальності.