Електрика. Як правильно працювати з стельовим підсвічуванням
 

За допомогою стельової підсвічування в будинку можна створити неповторну і затишну атмосферу. Якщо попрацювати з багаторівневою стелею і установкою світла, то ви створите власний ні на що не схожий магічне джерело. А, при бажанні, можна додатково встановити плінтус, а також карниз, на якому буде розташовуватися світлодіодне підсвічування, тоді магія світла буде зачаровувати не тільки всіх мешканців будинку, але і ваших гостей ще довгі роки.

Але надмірна електрика на виробництві може перекреслити всі старання, так що перед початком проектування і установки світла варто розібратися в різних типах освітлення. Отже, перед тим, як приступати до роботи зі стелею з’ясуйте, який вид підвісної стелі може вкрасти і значно його висоту, і чи можете ви собі це дозволити. Як правило, втрачається не менше 10 сантиметрів, і цей факт необхідно враховувати обов’язково. І планувати установку конструкції так, щоб потім не здавалося що стеля висить над самою головою і ви його ось-ось зачепите.

Абсолютно всі стелі з будь-яким видом підсвічування діляться всього на два типи: однорівневі і багаторівневі. Однорівневі стелі дуже практично встановлювати в приміщеннях з невеликою площею. Стелі такого типу не значно його зменшать, особливо висоту. Але і створення складної системи освітлення в таких умовах так само неможливо.

Дійсно яскраву і складну систему освітлення створюють на основі багаторівневих підвісних стель, що, природно, більше підходить для великого приміщення. Але і в маленькій кімнаті можна зробити не менше ефектне чудо, якщо до справи підходити з ентузіазмом і фантазією. Для установки стельового підсвічування сьогодні використовуються такі матеріали: неон, світлодіод або дюралайт. Навіть звичайна люстра в комбінації зі світильниками може дати несподівано цікавий результат. Так то вибір способу освітлення залишається за вами.

Дюралайт прекрасно підійде тим господарям будинків, хто хоче створити в кімнаті щось незвичайне. Самим широко поширеним типом підсвічування сьогодні стали світлодіоди, тим більше, що їх можна використовувати і як світильник і як гнучку стрічку. Світильники дадуть можливість працювати з точковим світлом, що дозволить створити непоганий дизайн. І працювати з ними простіше і звичніше. Працюючи з неоном можна змінити всю атмосферу в домі. Але довіряти його установку варто професіоналам.