Купання в струменях води — душ з тропічним душем

Купання в струменях води — душ з тропічним душем

Категорія: Душові кабіни, Душові кабіни

Дощовий душ тепер є незамінним елементом нашого душового устаткування. Завдяки цьому ми відчуваємо, як ніби по нашому тілу рівномірно ллє легкий дощ. Але це ще не все. Тропічний душ з функцією водної підсвічування робить нашу ванну кімнату дуже привабливою.

Тропічний душ встановлюється в наших ванних кімнатах з кількох причин. По-перше, його можна підключити до акумулятора замість класичної трубки, без складної заміни поточного комплекту.

Тропічний душ також надає нашому душу абсолютно новий вид. Встановлений в підвісну стелю, він буде відрізнятися від традиційного комплекту, який використовувався давно.

Одне можна сказати напевно — кожен тропічний душ зробить ранковий і вечірній туалет більш приємним і ніжним — наприклад, завдяки комбінації функцій душа і масажу. Також він буде відносно недорогим, тому що ми заощадимо при ньому витрата води, завдяки навісного аератору, що випускає воду під тиском повітря. В результаті наш душ буде здаватися дуже рясним, і насправді ми будемо використовувати набагато менше води, ніж зазвичай.

Тропічний душ включений чи ні. Який вибрати?

Основна відмінність полягає в тому, що для прихованої лійки душа потрібно купувати вбудовується кран з перемикачем струменя води. Щоб душова кабіна працювала ефективно, виберемо елементи від одного виробника. Для великих кабін, в основному без душового піддону, ми можемо вибрати дуже широкі моделі — діаметром до 60 см. Там, де площа кабіни трохи обмежена, давайте встановимо менші — 20 см.

А може зливовий душ з функцією каскадного зливу води?

А ось пропозиції магазинів. Незвичайна форма (квадратна або прямокутна), незвичайний стік води. Маленький? Для особливо вимогливих клієнтів є також дощові душі з панеллю керування і вбудованим освітленням, які надають воді різні ефектні відтінки.

Дощовий душ особливо рекомендується для тих, хто цінує справді високий комфорт при купанні і хоче змінити свій щоденний ритуал купання.