Переваги і характеристики каркасних будинків

У нинішній час технології стрімко розвиваються і каркасні будинки можна вважати одним їх вигідних рішень в будівництві. Адже вони досить практичні, завдяки тому, що легко споруджуються, та й ціна на них більш демократична, ніж на всі інші будматеріали. До того ж фахівці в області житлового будівництва з упевненістю підтверджують, що каркасні будинки по довговічності і стійкості не поступаються звичайним цегляним будинкам. Багато розвинених країн світу, такі як Японія, Канада, США, давно вже використовують технологію спорудження каркасних будинків. З переваг каркасних будинків можна виділити:

 

— рівну поверхню конструкцій, завдяки чому стіни будинку будуть без вад, які при звичайному будівництві доводиться прибирати і заштукатурювати, щоб вирівняти стіни;

 

— швидке спорудження конструкції, а це значить, що не потрібно витрачати довгі роки на будівництво будинку;

 

— не вимагають закладки стандартного глибокого фундаменту, адже каркасний будинок має невелику вагу і буде досить міцно стояти на звичайному фундаменті;

 

— каркасний будинок цілком пожежобезпечний, так як його складові матеріали в основному не горять;

 

— витрачені фінанси на каркасний будинок набагато нижче, ніж на будівництво звичайного будинку з цегли.

 

Головна складова деталь каркасних будинків — це сендвіч-панелі, які складаються з струганих пиломатеріалів, і тому мають шарувату внутрішню структуру. Прекрасний матеріал для будівництва, за рахунок застосування якого будинок буде надійно ізольований від гучних звуків, і буде зберігати тепло. Допомогти в збереженні тепла також можуть монолітний бетон або целюлозний утеплювач, який є екологічно чистим матеріалом і використовується в багатьох країнах Європи.

 

Зовнішню сторону стіни зазвичай захищають фанерою і виконують косметичну обробку. Для цієї обробки в основному використовують різні матеріали, такі як блок-Хаус, облицювальна цегла, вініловий сайдинг або штукатурку «короїд», а також натуральне дерево. Кожен матеріал по-своєму гарний, і зовні перетворює стіни. Так, наприклад, обробка з блок-Хауса або натурального дерева виглядає дуже благородно, і зробить з дому величне володіння. Але варто врахувати деякі характеристики блок-Хауса, щоб внаслідок впливу природних умов, матеріал не деформувався.

 

Завдяки легкості зведення конструкцій каркасних будинків, їх екологічності та міцності, вони останнім часом все більше набирають популярність. І цілком можуть конкурувати з такими прижилися цегляними і бетонними будинками. Але, для більш якісної установки краще, щоб будівництвом займалися професіонали. Вони і матеріал підберуть для конкретного місця і для конкретних погодних умов, і встановлять його правильно, щоб конструкція простояла міцно не один десяток років.