Як прикрасити ландшафт біля будинку

Зовсім не викликає подиву той факт, що власний будинок вимагає витрат, і часто дуже серйозних. І тут чималі кошти можуть виділятися на прикрасу ландшафту. Тим більше, що саме ландшафт створює необхідну затишну обстановку, яка дозволяє отримати максимально комфортний відпочинок.

 

Всі прекрасно знають про благотворний вплив зеленого кольору на людину. До того ж основний колір природи — це зелений. Ось це все і обумовлює його велику кількість навколо будинку. І найбільш поширений спосіб оформити ландшафт — це розбити зелені газони. До того зробити сьогодні це можна дуже швидко. Для цього є всі можливості. Рулонними газонами.

 

Існує кілька різновидів газонів. Можна оформити ландшафт мавританськими, партерними, луговими, спортивними або рулонними газонами. Всі вони мають свої відмінні риси. Розрізняються газони не тільки відтінками, але і формою, рослинами. Та й цілі їх використання також різні. Потрібно ще відзначити, що такі газони можуть прослужити від шести до п’ятнадцяти років, все залежить від того, де саме використовуються газони, в міських умовах або за містом.

 

Другий спосіб оформлення ландшафту — це посадка чагарників і дерев. До того ж саме дерева і чагарники можуть зонувати площу, створювати необхідний видимий ефект. І вже в тіні розлогих дерев можна мріяти про те, як надовго встановити незнімні зубні протези.

 

Ну і останній не менш поширений спосіб оформлення ландшафту — це квіткове насадження. Якщо добре продумати, як саме висадити квіти, то можна домогтися того, щоб вони цвіли протягом усього сезону. Що стосується різновидів, то тут на любителя. Можуть бути як однорічні рослини, так і багаторічні. Колірна гамма також різноманітна.