Переваги профнастилу при зведенні будівель і ремонті

На сьогоднішній день дуже часто можна зустріти даху і паркани з профнастилу. Цей будівельний елемент дуже швидко здобув популярність серед будівельників і власників приватних будинків, хоча вийшов на ринок не так давно. Профнастил — листи з оцинкованої сталі, що мають поздовжні ребра. Цей будматеріал має велику кількість конкурентних переваг, які забезпечують йому велику популярність. Перш за все, профнастил проявляє виняткову міцність, що дозволяє застосовувати цей будівельний матеріал для монтажу покрівлі та будівництва несучих споруд. Навіть при наявності великої території приміщення ці сталеві пласти не прогинаються, що не провисають і проявляють незвичайну безпеку і стійкість до всіх природних і атмосферних явищ.

 

Одна з переваг це те, що профнастил легкий і простий установці. Профільовані сталеві пласти можуть бути зафіксовані в перебігу невеликого періоду часу і абсолютно не потрібне втручання кваліфікованих фахівців-монтажників. До того ж, використання цього будматеріалу фактично виключає питання відходів, тому що виріб відразу можна придбати потрібного розміру. За допомогою профнастилу можна перекрити всю площу даху без будь-яких стиків. Це є найвищим забезпеченням захисту приміщення від попадання всередину природного атмосферної вологи, наприклад, після дощу або снігу. При використанні профнастилу можна непогано заощадити.

 

У кожній конкретній ситуації можна вибрати матеріал необхідної товщини і розміру профілю, так як в сучасних умовах на ринку можна побачити величезне різноманіття видів цього будівельного елементу. Також профнастил після демонтування можна досить успішно використовувати вдруге. Ще однією важливою перевагою профнастилу необхідно віднести його довготривалість. Вироби з даного будівельного матеріалу можуть прослужити більше тридцяти п’яти років, і при цьому вони повністю виконують всі свої функціональні вимоги. Вироби з профнастилу можна покрити фарбами з полімеру.

 

Це дозволяє створювати різні креативні варіанти дизайну приміщень. Зокрема, саме тому цей матеріал короткі терміни досяг такої світової популярності. Також при покритті виробів з профнастилу полімерними фарбами збільшується термін їх служби, зменшуються вимоги по догляду за ними.