Правильний вибір м’яких меблів

Системоутворючою частиною обстановки будь-якого житлового або офісного приміщення, є диван. Перш ніж його купувати, необхідно чітко визначитися, з якою метою він купується, яким чином він буде використовуватися. Диван можна використовувати як спальне місце, просто для відпочинку, для перегляду телевізора, для проведення бесід в довірчій обстановці.

 

Основний момент, що вимагає пильної уваги при придбанні дивана — це якість його виконання. Тільки якісні меблі може в повній мірі задовольнити потреби клієнта. Основними якісними характеристиками є його конструкційні складові, а саме — каркас, наповнювач і оббивка. Виробники меблів використовують найрізноманітніші матеріали для виготовлення складових частин, а це, в свою чергу, впливає на вартість даного вироби.

 

Кожен покупець вибирає стиль і дизайн дивана на свій смак. Якщо вибрали Диван Техас від фабрики, то головне при цьому пам’ятати, що придбаний диван повинен гармоніювати із загальним інтер’єром кімнати. Обов’язково потрібно визначитися, якого розміру потрібен диван: двомісний або тримісний диван, щоб потім не придумувати, як же його розмістити в кімнаті. Ще при виборі потрібно пам’ятати про те, що стиль не замінить комфорту. Перш за все, диван купується для відпочинку, тому він повинен бути зручний для всіх, хто буде ним користуватися.

 

Для покупця, який хоче придбати якісний двомісний диван, буде не зайвим знати деякі хитрощі його виготовлення, які забезпечують довговічність і надійність виробу. Диван з дерев’яно основою дуже добре підійде до інтер’єру будь-якого житлового приміщення, особливо якщо воно відповідає класичному стилю інтер’єру. Також таким каркасів може скласти конкуренцію каркас, виготовлений з берези. Він буде трохи дешевше, але має досить високі якісні характеристики.

 

Не рекомендується купувати дивани, каркаси, яких виготовлені з хвойних порід дерев. У таких меблів може бути низька якість. Ще важливим моментом при виборі є те, що деревина повинна бути без сучків, гладка і добре висушена. Якщо дерево добре висушене, то меблі, виготовлені з нього, ніколи не буде скрипіти.

 

Необхідно звернути увагу, за допомогою чого скріплені основні деталі каркаса. Найкраще, якщо вони скріплені болтами. Якщо деталі каркаса скріплюються шурупами, то можна очікувати в недалекому майбутньому, що диван розхитається. Перевагою металевого каркаса є те, що його досить легко ремонтувати. До такого каркасу можна підібрати будь-який колір оббивного матеріалу. Найякіснішими і довговічними є дивани з каркасом з металу, складові частини якого з’єднуються між собою за допомогою зварювання. Крім того, металевий каркас стійкий до займання.

 

Що стосується каркаса, який складається з дерев’яних і металевих елементів, то його характеристики близькі до характеристик дерев’яного каркаса. Єдине, що обов’язково необхідно враховувати, це те, що ДСП обов’язково обробляється спеціальною фарбою. Така фарба захищає від виділення смол, які шкідливі для організму.