Електричний конвектор опалення
Електричний конвектор — найбільш економічний, безпечний, зручний, відносно не дорогий електричний обігрівач. Електричний конвектор можна використовувати в житлових приміщеннях-квартирах, приватних будинках, на дачах, в офісних будівлях, і ще один значимий плюс: електричним конвектором можна замінити основне центральне опалення.

 

Використання електричного конвектора замість центрального опалення допоможе заощадити кошти власникам житла, де центральне опалення подається, м’яко сказати, не зовсім коректно — в морози опалення жодного, а як тільки настають теплі деньки — будь ласка, включають опалення … Знайома ситуація?

Електричні конвектори підходять для будь-яких приміщень. Ще одна важлива властивість електричного конвектора — він не спалює повітря і не «сушить» його, тобто вологість повітря при використанні електричного конвектора не змінюється.

 

Електричний конвектор не треба спеціально підключати до електромережі, так само електричний конвектор не вимагає заземлення, це спрощує электромонтажные работы і дозволяє встановлювати прилад без додаткових витрат. Також це дає нам можливість залишати працюючим електричний конвектор цілодобово (якщо це необхідно). Електричні конвектори так само можна встановлювати у ванних кімнатах, вони не бояться вологи. Бувають електричні конвектори настінні і підлогові.

 

Підлогові електричні конвектори можна при потребі переносити з одного приміщення в інше. Електричні конвектори настінні встановлюються окремо на вільному, ні чим не зайнятій ділянці стіни внизу, на відстані сантиметрів 10-15 від підлоги.

 

Перевага електричних конвекторів перед тепловентиляторами — електричні конвектори при роботі не шумлять і не піднімають пил. Практично на всіх настінних і підлогових електричних конвекторах встановлено додатковий захист від перегріву. Електричні конвектори обігрівають приміщення набагато швидше, ніж масляні обігрівачі, так само вони безпечні для дітей.